روابط برای سلامتی و خوشبختی ما بسیار حیاتی است. با این گفته روابط ما با خودمان مهمتر از روابطمان با دیگران نیست.

همانطور که روز پنجشنبه بحث کردیم ، استقلال برای رشد شخصی لازم است. خیلی خوب است که وقت و مکان برای خودمان داشته باشیم. لحظاتی وجود دارد که همه ما می دانیم نادیده گرفتن نیاز به شارژ دوباره ایده وحشتناکی خواهد بود!

علاوه بر این ، وقت گذاشتن برای انجام یک کار "خود" یک بار در واقع می تواند به ما سود برساند و باعث شود ما از روابط خود با شرکایمان بیشتر قدردانی کنیم! اگر کمی کار کنیم یا بازی کنیم ، فرصتی داریم که یکدیگر را از دست ندهیم و از اتحاد دوباره خوشحالیم. (پاداش اضافه شده: چیز جدیدی برای گفتگو در مورد!)

از طرف دیگر ، همانطور که همه ما می دانیم ، فضای بیش از حد می تواند مخرب باشد. و نشانه ای از مشکلات اساسی است. این که آیا فضا از ترس از دست دادن خودمان یا یکدیگر ایجاد می شود ، به دلیل بی اعتمادی یا عدم امنیت در مورد روابط ما ، خودزنی به ندرت به خوبی خاتمه می یابد و موانعی که برای محافظت از خودمان ایجاد می کنیم معمولاً در نهایت به همه افراد درگیر آسیب می رساند.

ترس از اینکه ما نتوانیم آنچه را که باید "به شرکای خود ارائه دهیم ، دیگر منبع معمول ایجاد موانع است. شکافها از گناه و نیتی ساخته می شوند ، که به نوبه خود ناشی از تصور غلط است.

به یاد داشته باشید: هیچ کس نمی تواند همه چیز را به شریک زندگی خود ارائه دهد. یک فرد مجزا نمی تواند نیازهای دیگری را برآورده کند.

به جای اینکه در اوقات سخت خود را از یکدیگر دور کنیم ، تصدیق کنیم که همه ما انسان هستیم (با نقاط قوت و محدودیت های طبیعی) و رسیدن به یکدیگر در جوامع خود به طور طبیعی صمیمیت رابطه را رشد داده و تقویت خواهیم کرد.

این حس می کند که زوج های ناراضی به طور معمول منزوی می شوند ، از دوستان و خانواده جدا می شوند. روابط آنها به صورت وابسته به هم وابسته و یا از راه دور بسیار زیاد شده است ، و هنگامی که این روند خشن شود ، اتاق اکو که در آن گرفتار شده اند ، ممکن است مشکلات را تشدید کند. جدائی و عدم حمایت از دیگران غالباً چشم انداز را محدود می کند و احساس بی ثبات و بیگانگی می کند.

زوج های مبارک ، "استادان روابط" ، اغلب دارای محافل پشتیبان از دوستان هستند که پیوند خود را می شناسند ، تأیید می کنند و جشن می گیرند.

فرار از دوگانگی دروغین استقلال در مقابل وابستگی - و رسیدن به یک وضعیت خوشحال از وابستگی متقابل در بستر اجتماع بزرگتر و پشتیبان - به زوجین اجازه می دهد رشد را تجربه کنند: تشویق یکدیگر برای کشف و پیروی از رویاهای شخصی.

برای رسیدن به این قشر شاد ، زوجین باید یک اعتماد به نفس مشترک و محکم ایجاد کنند.

امروز ، ما می خواهیم فعالیتی را به اشتراک بگذاریم که ممکن است به شما در ایجاد این اعتماد ، قدرت و ثبات در روابط شما کمک کند.

اگرچه ممکن است در شکل گیری الگوهای جدید در ارتباط خود درباره موضوعات خاص ، برخی از مشکلات را داشته باشید ، نتایج بسیار ناچیز خواهد بود. برای شروع ، تغییرات ساده زیر را امتحان کنید. شما مته را می دانید - اینها فقط نمونه هستند. هر رابطه بی نظیر است! راحت به بداهه سازی:

وقتی شریک زندگی شما می گوید ، "من احساس استرس می کنم! من قصد دارم فرار کنم ، "این را امتحان کنید:" عالی ، من بچه ها را تماشا خواهم کرد! وقتی برگردید ، من نوبت خود را خواهم گرفت؟ "
وقتی شریک زندگی شما می گوید ، "من می خواهم امشب مایک را ببینم ، او از من می خواهد که مدتی با او بنوشم." بگو ، "مطمئنا! قلعه را نگه خواهم داشت ، شاید برخی از آن لباسشویی ها را انجام دهم. آیا می توانم فردا لیندا را ببینم؟ "
وقتی شریک زندگی شما سؤال می کند ، "آیا می توانیم برای فردا تولد تس به آن BBQ برویم؟" وقت بگذارید و بروید - هر دو شما مستحق استراحت هستید. اگر دوست دارید ، می توانید اضافه کنید ، "این عالی به نظر می رسد. آیا می توانیم بعد از آخر هفته آخر هفته روی مالیات کار کنیم؟ "

منبع : sanykala

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brittany چیزهای کوچک رنگی زیبا که می توانید بسازید اینترنت و شبکه های گسترده علی خانزاده امتحان نهایی خرداد 98 بهروز آهنگ brianna.parsablog.com merts کـــــادح